Sady

 
17
38 11738

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

 • Súprava na renováciu svetlometov Rowax Economic RE
  Súprava na renováciu svetlometov ROWAX Economic
  Skladom

  Súprava na renováciu svetlometov v ekonomickom variante. Obsahuje všetko potrebné pre vykonanie renovácie predných svetlometov Vášho automobilu za výhodnú cenu. Súprava je určená len pre ručné brúsenie.

  €17
 • Súprava na renováciu svetlometov ROWAX Basic Tip RB
  Súprava na renováciu svetlometov ROWAX Basic
  Skladom

  Súprava na renováciu svetlometov. Obsahuje všetko potrebné pre vykonanie renovácie vrátane utierky z mikrovlákna. Súprava je určená na renováciu predných svetlometov jedného automobilu pomocou ručného brúsenia a strojného rozleštenia.

  Najnovšie súpravy pre strojné brúsenie obsahujú unášač s mäkkou medzivrstvou. Mäkká medzivrstva zaručí kontakt brúsneho papiera v celej ploche i na zaoblených častiach svetlometu a eliminuje odskakovanie unášača. Brúsenie je tak oveľa jednoduchšie a rýchlejšie.

  €22
 • súprava na renováciu svetlometov Rowax Plus RP
  Súprava na renováciu svetlometov ROWAX Plus
  Skladom

  Súprava na renováciu svetlometov. Obsahuje všetko potrebné pre vykonanie renovácie ručným alebo strojovým brúsením a strojným leštením, vrátane utierky z mikrovlákna a maskovacej pásky. Súprava je určená na renováciu predných svetlometov dvoch automobilov.

  Najnovšie súpravy pre strojné brúsenie obsahujú unášač s mäkkou medzivrstvouMäkká medzivrstva zaručí kontakt brúsneho papiera v celej ploche i na zaoblených častiach svetlometu a eliminuje odskakovanie unášača. Brúsenie je tak oveľa jednoduchšie a rýchlejšie.

  €25
 • súprava na renováciu svetlometov Rowax Top RT
  Súprava na renováciu svetlometov ROWAX Top
  Skladom
  Veľká súprava na renováciu svetlometov určená pre malé autoservisy, alebo tých, ktorí plánujú renovácie viacerých svetlometov. Obsahuje všetko potrebné pre vykonanie renovácie ručným alebo strojovým brúsením a strojným leštením, vrátane utierky z mikrovlákna a maskovacej pásky. So súpravou možno zrenovovať svetlomety minimálne štyroch automobilov. Súprava obsahuje veľké balenia leštiacej pasty a ochranného vosku.

  €37,50

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom